Wskazówka e-commerce Wskazówka dla Ciebie!
Czytelnicy zainteresowani e-commerce, aby być na bieżąco, obserwują mój profil na Twitterze. Obserwuj teraz i nic nie przegap.

Mariusz GrabowskiMariusz Grabowski
Do czerwca 2018 e-commerce manager w Przedsiębiorstwie Handlowym A-T S.A., kierownik sklepu internetowego www.atat.pl. Specjalista ds. Google Adwords, Google Analytics i Facebook ADS. Wcześniej właściciel portalu ILB. Od kilku ładnych lat związany z e-commerce, marketingiem internetowym, social media, UX, SEM, SEO i e-mail marketingiem. Fanatyk optymalizacji konwersji, wszelkiego rodzaju pomiarów i konstrukcji komunikatów marketingowych.

Czym się zajmuję?
Przeprowadzam audyty stron internetowych, aplikacji, sklepów i blogów pod kątem optymalizacji ruchu, w celu zwiększenia współczynnika konwersji. Zajmuje się również analizą treści marketingowych pod kątem wpływu na odbiorcę. Niektóre analizy zamieszczam na blogu, inne udostępniam prywatnie, na życzenie zleceniobiorców. Sprawdź, czy możesz skorzystać z audytu w tym miejscu.

Od czerwca 2016 prowadzę bloga mariuszgrabowski.pl, na którym właśnie się znajdujesz. Jeżeli chcesz zadać pytanie lub podyskutować na tematy związane z prowadzeniem działalności w internecie – zapraszam do kontaktu.

Platformy społecznościowe, na których jestem: Twitter, LinkedIn.


Niektóre certyfikaty i szkolenia